Jaro Cossiga

Royal Duck Studio workshop

​

19. října 2019  |  16:00 – 17:30 

Jak vybavit domácí studio + rady a tipy pro všechny, kteří doma nahrávají/střihají/mixují a poté samozřejmě sdílí. Provede vás Jaro Cossiga - Beatboxer, performer, moderátor, promoter, producent, beat maker, lektor, Ableton expert, majitel nahrávacího studia, sound designer a tour manager.

​

Jaro Cossiga je považován za průkopníka českého beatboxu. Má titul trojnásobného mitra ČR a více mistra světa v teamovém beatboxu s jeho BeatBurgerBandem, se kterým předskakoval kapelám  Bauchklang, Sugar Hill Gang, Joe Cocker, 50. Cent či Snoop Dogg ve vyprodané O2 aréně. 

​

Jaro 15 let reprezentuje ČR na beatboxových eventech po celém světě, vyučuje beatbox metodou, kterou si sám vymyslel a přebírají jí po něm jeho nástupci. Je držitelem jediného beatboxového rekordu zapsaného v knize rekordů – rozbeatboxoval plné náměstí lidí. V různých podobách dostal beatbox do českých televizí a posledních 10 let organizuje oficálni mistrovství ČR – Czech Beatbox Battle s postupem na mistrovství světa. Má na svých bedrech jedinou beatboxovou desku v ČR a tu druhou natočil se studiem v batohu za 3 měsíce v New Yorku, kde si vybral umělce přímo z NYC undergroundu. 

​

Jaro má zkušenosti se scénickou hudbou díky spolupráci s divadlem Archa. V poslední době vystupuje v projektech s vokálním kvintetem KrisKros mimo jiné ve spolupráci se symfonickými orchestry.

Jaro pomáhá i novým talentům.