ENDRU  

patron a průvodce večera 

​

zpěvák, vokální producent, vícemistr světa v loopingu a vícemistr světa v beatboxu. Ryzí hudební improvizátor a věčný hledač smyček i všech možných přesmyček, vokální virtuóz a majitel mnoha cen a póz, krabičkový a rytmický mág... naposledy připravil hudbu k filmu Úsměvy smutných mužů.

ENDRU je rozený komunikátor, Struny teens patronuje již čtvrtým rokem – pokud Vás ENDRU nedostane do rytmu, tak už nevíme... ENDRU se kromě hudby věnuje adrenalinovým sportům na úrovni, ze které vám spadne brada. Tenhle kluk umí a maká, užívá si života a my ho prostě milujeme.

EnDru – Roots of the rhythm

EnDru + Jen Hovorka + Vojta DYK

JEN Hovorka 

MC, beat boxer, klávesista a producent pohybující se s neuvěřitelnou lehkostí mezi hip hopem, jazzem a experimentální elektronikou. Nechybí u žádného ze zajímavých projektů na naší scéně jako např. Richard Spaven Trio, CHaozz či Carpet Cabinet. Je vyhledávaným spoluhráčem, s ENDRUem jim to hudebně neskutečně šlape - jako kdyby hoši právě přistáli z newyorské klubové scény.

 

Ondřej Ruml 

osobitý a nadaný zpěvák a herec. Doporučujeme jeho komorní One man show Nahubu či skvělého zpracování písní Ježka, Voskovce a Wericha, kromě toho jej potkáváte jako stálici naší divadelní a muzikálové scény (Jak je důležité býti (s) Filipem, Johanky z Arku, Hamleta a mnoha dalších). 

Antonín Dlapa 

je otevřeně a přiznaně žánrový chameleon, baví ho míchat styly, ctí klasiku, jazz i elektroniku. Na své sólové album QUALITY MUSIC IN THE RADIO si většinu nástrojů natočil sám.  Vyhledávaný kytarista, absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka, který tvrdí rytmus v mnoha hudebních formacích naší scény - zvládá či zvládal hraní v tak odlišných kapelách a s tak odlišnými interprety, jako je Tonya Graves, Voila!, Sisa Feher & Fehero Rocher, Nina Rosa nebo hip hopové spolky Prago Union a Chaozz. 

ŽOFIE DAŘBUJÁNOVÁ

​

Letos teprve třiadvacetiletá rusovlasá temperamentní zpěvačka a herečka Žofie Dařbujánová si stihla za krátkou dobu vybudovat hvězdnou kariéru. S  kapelou Mydy Rabycad zažila freneticky ječící fans v Jižní Koreji, byla první českou zpěvačkou na legendárním festivalu v Glastonbury, svým zpěvem, šarmem a energií okouzlila desetitisíce návštěvníků prestižních festivalů v Kanadě, USA i napříč celou Evropou. Slaví úspěchy i jako herečka, byla vynikající Divou Bárou i Julií v hlavních rolích muzikálů v Plzni i Praze. V létě byla nepřehlédnutelnou ozdobou na domácích festivalových pódiích jako Rock for People, Metronom nebo Colours of Ostrava. Minulý rok zařadil Žofii Dařbujánovou renomovaný magazín Forbes do prestižního výběru 30 pod 30, představující úspěšné mladé Čechy ve věku do třiceti let.

Designové studio POP-PAP 

sketching + lettering – vyzkoušíte rychlé stylizované skici i kaligrafické písmo

Fotky na Instagramu už jsou nuda – překvap své přátele cool skicou s originálním letteringem. Jídlo, fashion, shoes, portrét i architektura. Vše zachytíme rychle a barevně na papír, či do sketchbooku. Přijď si s námi zaskicovat a vyzkoušet si i různé druhy kaligrafického písma. 

Budeme kreslit, psát, bavit se! 

POP–PAP studio vzniklo z lásky ke knihám a papíru. Navracíme se k tradici a poctivé ruční práci. Jako tým výtvarníků a přátel sdílíme společné nadšení pro kreativní přístup k tvorbě. 

www.pop-pap.cz

FRANCESCO TRISTANO

Narozen v roce 1981, Francesco objevil klavír ve věku pěti let a studoval na Juilliard School v New Yorku. Právě v New Yorku začal pracovat s elektronickou a klubovou hudbou. V roce 2004 získal první cenu na Mezinárodní klavírní soutěži současné hudby ve francouzském Orléans. Stále více se zaměřuje na svou vlastní skladatelskou práci.

​

Tristano je velmi aktivní a často spolupracuje s významnými umělci napříč žánry, jako Derrick May, Carl Craig, Quatuor Modigliani, Michel Portal či vynikající taneční projekt se Saburo Teshigawarou, abychom jmenovali alespoň některé. Ke dnešnímu dni vydal Tristano 12 alb, mezi nimi nahrávky Bachových Goldbergovských Variací či kompletní klavírní práce Luciana Beria. Pro Deutsche Grammophon vydal 'BachCage', či  'Scandale' s Alicí Sara Ott v roce 2014. 

V květnu 2017 podepsal výhradní smlouvu se Sony Classics a jeho první autorské album «Piano Circle Songs» zde vyšlo v roce 2017.