Jak bude festival probíhat?

Festivalový meet-mix je tu pro všechny, kteří chtějí vědět více o vystupujících umělcích a hudebních přístupech. Každý blok s 1 hostem trvá cca 20 min, poté je možné sál opustit nebo do něj naopak vplout. Každý z umělců bude dalších 20 min k dispozici na baru jen pro Vaše přímé otázky – samozřejmě především ty hudební. Mezitím si můžete vydechnout v galerii a připravit si svoje kaligrafické skici.    Rozhodně si ovšem nenechte ujít závěrečný společný jam celého all stars bandu od 18:30. Večer pak pokračuje ve Slévárně klavírním recitálem italského umělce mnoha talentů Francesca Tristana.

Můžu si koupit vstupenku jen na závěrečný jam all star bandu?

Cena vstupenky je pro studenty jednotná za 200 Kč na celý program festivalového meet-mixu. Můžete tedy přijít kdykoli po 16:00. Jam začíná v 18:30.

Existuje 1 vstupenka na meet-mix a na Francesca Tristana?

Bohužel nikoli, je potřeba si koupit samostatně meet-mix (200 Kč) a samostatně Francescův koncert (nezapomeňte si zde zadat cenu pro studenty – za 250 Kč)

Je festivalový Meet-Mix pro rodiče?

Jsou rodiče ve věku teens? Nemyslíme…pokud chcete vezměte je s sebou, ale rozhodně nemusíte, tenhle festival je tu především pro Vás, kterým je 13 – 20 let. Vaši rodiče bezpochyby mladí duchem jsou, když Vám ho doporučí. Tak jim za to poděkujte. 

Je recitál Francesca Tristana pro rodiče?

Ano srdečně zveme, zvláště ty, kteří jsou duchem mladí.